Archiwum: ubiór

ubiór

Chusty, czyli ozdabiające strój klasyczne akcesoria

Niezależnie od pory roku, pogody, okazji szaliki, apaszki i chusty są często lubianymi dodatkami uzupełniającymi kobiecy i nie tylko strój. Są to różnego rodzaju: szale, szaliki (jedwabne, kaszmirowe, bawełniane, z bawełny, jedwabiu, kaszmiru czy z wełny), chusty, chustki, apaszki, rękawiczki, odpowiednio dobrane do stroju nakrycia głowy, paski i różnego typu biżuteria.

Kobieta modna oraz elegancka, czyli co powinno mieć w szafie pani chcącej podążać za trendami

Spora liczba kobiet zależy na tym, aby ubierać się modnie i odpowiednio do danej okazji. Trendy tego rodzaju zmieniają się w każdym czasie. Wybierając ubrania, można kierować się oczywiście nie tylko tym, co modne, ale mimo wszystko tym, co najlepsze. Zjawia się tak naprawdę pytanie, jaka jest moda damska w ostatnim czasie? Co powinna posiadać w swojej szafie niewiasta, która chce być na czasie i elegancka?

Typowy męski strój na co dzień, czyli o gustach niewyróżniającego się Polaka

Pomimo tego że panowie nieczęsto śledzą najnowsze trendy w modzie, to bądź co bądź muszą kiedyś w końcu wybrać się na zakupy do hipermarketu bądź po prostu na bazar. Ci dżentelmeni, którzy zaopatrują się w bezrękawniki i jeansy jedynie jeden bądź dwa razy na rok mogą spokojnie kupić markowe ubrania. Lepszy jakościowo materiał będzie dłużej służył, a i fason zazwyczaj o dużo łatwiej dopasować do konkretnej figury.