Archiwum: węglowodany

węglowodany

Jak otrzymać pięknie wyrzeźbioną masę – skuteczne techniki

Duża i dobrze ukształtowana masa mięśni to cel, jaki sobie stawia wielu kulturystów ćwiczących na siłowni. Osiągnięcie jednak de facto spektakularnych rezultatów potrzebuje wielu starań, regularnego wysiłku i właściwego odżywiania. Wbrew obiegowej opinii, liczy się nie tylko to, co zostaje spożyte przed treningiem – równie istotne jest odżywianie się po treningu.

Dbaj o kondycję cały rok

Jeśli sporo trenujemy, rozbudowujemy muskulaturę, rzeźbimy ciało musimy ogromnie uważać na to co i jak jemy. Niezwykle ważne jest to, żeby dostarczać organizmowi wszelkich niezbędnych substancji odżywczych. niezwykle ważne są proporcje węglowodanów do białka i tłuszczów. Każdy z tych składników jest nam konieczny, dlatego każda dieta eliminująca albo mocno ograniczająca którykolwiek z nich z zasady nie jest dobra.

Dbaj o kondycję cały rok

Gdy dużo trenujemy, budujemy mięśnie, rzeźbimy ciało musimy bardzo zwracać uwagę na to co i kiedy jemy. Niezwykle ważne jest to, aby dostarczać ciału wszystkich niezbędnych substancji odżywczych. Bardzo istotne są proporcje węglowodanów do białka i tłuszczów. Każdy z tych składników jest nam konieczny, dlatego każda dieta wykluczająca lub mocno ograniczająca którykolwiek z nich z zasady nie będzie dobra.

Co to jest depresja sezonowa?

Z pewnością wiele osób było w tym stanie nie raz. Zwykle w sezonie wiosenno- letnim tryskamy energią życiową i potrafimy przenosić góry. Wstawanie o świcie nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Umiemy przez cały dzień być rześcy, nie odczuwamy ciągot do słodkich i ciężkich dań. Czujemy się lżejsi i szczęśliwsi. To wszystko za sprawą słońca, którego w czasie wiosennych i letnich tygodni nam nie brak.