Archiwum: wzrok

wzrok

Czy zastrzyk podawany prosto do gałki ocznej boli i które dolegliwości leczy się tą metodą?

Nasze gałki oczne, szczególnie po przekroczeniu 50. roku życia są narażone na liczne, postępujące schorzenia. Zastrzyk podany bezpośrednio do oka stanowi najszybszą drogę zaaplikowania leku. Iniekcje doszklistkowe, czyli profesjonalna nazwa zastrzyków aplikowanych do środka gałki ocznej.

Dzisiejsza, zaawansowana i niezmiernie efektywna korekta wzroku – FEMTO lasik

Femtolasik to dzisiejsza, niezwykle zaawansowana i niezwykle efektywna korekta wzroku, jaka przynależy do jednych z bardziej zaawansowanych metod na całym świecie. Jest to metoda, jaka zalecana jest pacjentom z sporą wadą wzroku, do takich wad wzroku należy między innymi nadwzroczność albo różne rodzaje astygmatyzmu. Metoda ta jest metodą głęboką, podczas zabiegu używa się szczególnego lasera.

Co pomaga w leczeniu niektórych chorób oczu? W jaki sposób można poprawić komfort życia gdy chodzi o pacjentów z dużą wadą wzroku?

Kłopoty ze wzrokiem są częstymi chorobami. Szczególnie z wiekiem zmysł wzroku może szwankować oraz może nie być w takiej dobrej formie, jak kiedyś. W jaki sposób pomóc można w przypadku, gdy wada wzroku jest utrudnieniem w życiu.
Na pewno nie ma sensu się męczyć z tego typu przypadłością oraz warto mieć świadomość, iż obecnie mamy takie możliwości, które pozwolą na sprawną oraz w pełni skuteczną pomoc.