Archiwum: zarost

zarost

Moda na brodę – preparaty, których powinno się spróbować w celu wypielęgnowania męskiego zarostu.

W chwili obecnej zarost jest bardzo istotną częścią męskiego wyglądu. Na przestrzeni ostatnich lat mocno rozpowszechnił się trend na posiadanie brody. Prawdopodobnie jest to reakcja na panujące od wielu lat zacieranie różnic pomiędzy płciami, objawiające się przesadną dbałością mężczyzn o gładkość swojej cery oraz ogólny wygląd. Tym, co istotnie wpływa na trend związany z zapuszczaniem brody są na pewno media. Współcześnie zdecydowana większość gwiazd Hollywood płci męskiej eksponuje swój zarost. Nie wszyscy rzecz jasna decydują się na długą brodę.

Preparaty kosmetyczne do golenia to dobry pomysł na podarek, lecz tylko w przypadku świetnych firm

Z pewnością wiele pań potwierdzi, że trudno jest obmyślić nieszablonowy i interesujący prezent dla mężczyzny. W obdarowywaniu prezentami rozchodzi się przecież o to, żeby osoba obdarowana okazała się bardzo szczęśliwa, a darowana rzecz rzeczywiście była przydatna i spodobała się.

Golenie jako nieodzowny obowiązek zadbanych mężczyzn, jakie akcesoria najlepiej do niego stosować.

Jednym z atrybutów prawdziwego mężczyzny jest zarost na twarzy. Wąsy i brody rosną u mężczyzn praktycznie od wielu kilkunastu lat, i praktycznie do końca życia trzeba o nie dbać. Dzisiaj modny mężczyzna to taki, który jest dobrze ogolony, ale wypielęgnowane wąsy i broda także będą dopuszczalne. Lecz nie można nosić zarostu, jaki będzie niechlujny, tylko przystrzyżony i wypielęgnowany. Czasami jeszcze można tolerować parodniowy, męski zarost, ale tylko w nieoficjalnych sytuacjach, na oficjalniejsze okazje należy jednak zadbać o to, żeby żadnego zarostu nie mieć.

Czy typowa brzytwa może być cechą prawdziwego mężczyzny.

Prawdziwi mężczyźni bezsprzecznie powinni się golić. Oczywiście gdzieś tam pojawiają się panowie, którzy z jakiegoś powodu zdecydowali się na image leśnego druida, chowając swoje mniej lub bardziej męskie twarze za zaroślami brody. Ich wybór spowodować mogły czynniki natury wizerunkowej lub egzystencjalnej.